LOD & C-RO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

LOD & C-RO

Forumul comun al triburilor L.O.D. si C - RO
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 GENERALS COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
C-RO - cdef
Soldatzel
Soldatzel



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 18/03/2008

GENERALS  COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS Empty
MesajSubiect: GENERALS COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS   GENERALS  COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 12:02 am

..pe TRIBURILE am intrat ca m-a bagat un nepot...si ma descurc ceva-ceva...dar pe GENERALS ca-mi si place, rup tot ce prind...

..imi place Generals... deoarece poti dirija trupele cum vrei, ataci si te poti retrage oricind hartuind adversarul....Unitatile de lupta le ai pe controale si ataci cum si cu ce trupe vrei ...tinind toate trupele aproape de linia frontului punind la bataie ce trupe ar fi cel mai indicate pt situatia tactico-militara a momentului...

Care mai joaca GEnerals???....este intr-adevar un joc care miroase a naftalina (este cam trecut)..dar imi place ...........
Sus In jos
LOD - Rogueknight
Soldatzel
Soldatzel



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 14/04/2008

GENERALS  COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS Empty
MesajSubiect: Re: GENERALS COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS   GENERALS  COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 9:03 am

eu am jucat mai de mult si eram chiar bunicel. nu stiu cum ma mai descurc acum. poate ma umilesti odata:). joci online?
Sus In jos
v1ru$
Soldatzel
Soldatzel



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/06/2008

GENERALS  COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS Empty
MesajSubiect: Re: GENERALS COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS   GENERALS  COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 9:23 am

jocul e misto...dar armele nu se leaga deloc cu cele de triburile...acolo ai hacker aici ai negustori...acolo ai arme din sec 20 si aici ai arme din epoca medievala
Sus In jos
Continut sponsorizat





GENERALS  COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS Empty
MesajSubiect: Re: GENERALS COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS   GENERALS  COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS Icon_minitime

Sus In jos
 
GENERALS COMAND-CONQUER..ZERO:HOURS
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LOD & C-RO :: Taifas :: Jocuri-
Mergi direct la: