LOD & C-RO
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

LOD & C-RO

Forumul comun al triburilor L.O.D. si C - RO
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri

In jos 
+3
LOD - kondrei
LOD - florin123
LOD - MCBecks
7 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 3:03 pm

Bula se pregateste de majorat. - Tata in seara asta am majoratul la liceu. Daca o sa vin beat si o sa fac scandal te rog sa ma ierti si sa nu ma bati pt ca e o seara speciala. - Bine fiule. Pleaca Bula la majorat, iar a doua zi se trezeste cu vanatai peste tot. _ Tata mi-ai promis ca nu o sa ma bati._ Stiu fiule. Cand ai venit si ai spart usa pentru ca nu nimereai cheia in gaura n-am zis nimic. Apoi cand ai intrat in sufragerie si ai aruncat televizorul pe geam pt ca nu puteai sa nimeri butoanele telecomenzii m-am calmat iar. Cand ai intrat la noi in camera, pe mine m-ai facut betziv iar pe ma-ta curva si iar am inchis ochii. Dar cand te-ai c***t in mijlocul camerei , ai infipt betze de chibrit in el si ai zis ca ariciul doarme cu noi la noapte n-am mai rezistat!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - florin123
Soldatzel
Soldatzel
LOD - florin123


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : Lipova
Data de inscriere : 18/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 11:26 pm

Un sofer mergand pe drum cu masina intalneste pe marginea drumului o blonda autostopista cu o canistra in mana. Omul se opreste si o ia.
-Ce aveti in canistra?
-Benzina.
-Pentru ce-ti trebuie benzina daca mergi pe jos?
-Lasa ca va stiu eu pe voi, cum intram in padure cum se termina benzina...
Sus In jos
LOD - kondrei
Soldatzel
Soldatzel
LOD - kondrei


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 44
Data de inscriere : 18/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 2:09 pm

Un tip mergand pe strada vede o tipa `beton`. Se apropie usor si ii spune:
- Papusa ... se pare ca avem acelasi drum?!
- Nu cred! ... Eu nu merg in fanta roz matii!!
Sus In jos
LOD - daimyo
Soldatzel
Soldatzel



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 18/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 10:44 pm

Un barbat urat intra in barul local, cu un zambet-ranjet mare pe fata.
- De ce esti atat de fericit? il intreaba barmanul.
- Ei bine, o sa-i povestesc, raspunde uratul. Stii, eu locuiesc in apropierea caii ferate. Cand m-am intors acasa, noaptea trecuta, am observat ca o femeie tanara este legata de sine, ca in filme. Desigur, am mers acolo si am eliberat-o din legaturi si am dus-o la mine acasa. Si ca sa nu mai lungim vorba, am avut parte de ceva deosebit- am facut dragoste toata noaptea, peste tot in casa, in toate pozitiile imaginabile!
- Fantastic! exclama barmanul. Esti un norocos. Si era frumoasa?
- Nu stiu ca nu i-am gasit capul.
Sus In jos
C-RO - QQQQQ
Soldatzel
Soldatzel
C-RO - QQQQQ


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 29
Localizare : Mosna, jud Sibiu
Data de inscriere : 20/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 11:47 am

O masina este oprita la un filtru de politie.
Politistul: D-le sofer, sunteti primul intr-o suta de masini
care purtati centura de siguranta si din aceasta cauza
ati castigat un premiu de 50 mil lei. Felicitari!
Ne puteti spune ce aveti de gand sa faceti cu acesti bani?
Soferul: Multumesc mult. Cred ca in primul rand o sa imi iau
si eu carnet de conducere! Mama soferului: D-le politist,
nu-l luati in seama, intotdeanuna vb prostii cand e beat.
Tatal soferului: Mai boule, ti-am spus sa nu mai furi masini cand bei.
Fratele soferului(din portbagaj): Hai bre, am trecut granita sau nu?
Sus In jos
C-RO - QQQQQ
Soldatzel
Soldatzel
C-RO - QQQQQ


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 29
Localizare : Mosna, jud Sibiu
Data de inscriere : 20/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 11:48 am

DE CE FEMEILE VALOREAZA MAI MULT DECAT BARBATII? In termeni economici, se datoreaza acestor simple cauze: - Valoarea economica a femeii : 1. Are 2 glande mamare care produc 2 litri de lapte: (4 RON/litru, adica 8 RON) 2. Are 2 sunci la picioare: 100 RON/bucata, adica 200 RON 3. Are piept: 15,5 RON Total: 223.50 RON Valoarea economica a barbatului: 1. Are o banana 0.30 RON 2. Are 2 oua 0.25 RON/buc = 0.50 RON 3. Are 2 glande mamare care nu produc nimic 0.00 RON Total: 0.80 RON. In plus barbatul produce pierderi, pentru ca ouale lui nu se mananca, fluierul lui nu suna... si cu timpul banana se strica...
Sus In jos
C-RO - QQQQQ
Soldatzel
Soldatzel
C-RO - QQQQQ


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 29
Localizare : Mosna, jud Sibiu
Data de inscriere : 20/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 11:49 am

Tipuri de maro

1.Cacatul fantoma: Stii cu siguranta ca l-ai facut. Urme ale sale sunt pe hârtia igienica dar în WC nu este nici urma de maro. Mai poate fi numit si cacatul Torpedo atunci când a fost auzit cazând în apa din WC...

2.Cacatul teflon: Vine matasos si moale ca nici nu îti dai seama. Pe hârtia igienica nu sunt urme de maro. Pentru a fi sigur ca a fost facut trebuie sa te uiti în WC...

3.Cacatul cauciucat: Are consistenta bitumului fierbinte si lasa urme gretoase pe faianta WC-ului. De stergi de cel putin 18 ori la cur si acesta nu este înca curat. Trebuie sa îti bagi hârtie igienica în chiloti pentru a nu-i umple de maro.

4.Cacatul cu aprindere întârziata: Tocmai te-ai sters la cur si te-ai ridicat în picioare...când vine tura urmatoare...

5.Cacatul sarpe: Alunecos de grosimea degetuli mare si are o lungime de cel putin 50 de centimetrii. Are un potential ridicat (la fel ca si cacatul fantoma) de "cacat Torpedo"...

6.Cacatul pluta: Mai este cunoscut si sub numele de "înotatorul". Desi ai tras apa de trei ori el pluteste înca în WC. Doamne! Cum te poti scapa de el? Nu se lasa nicidecum luat de apa. Apare de obicei peste tot, numai în propria locuinta nu...

7.Cacatul dorinta: Parca ai avea furnici în intestine. Transpiri, te basesti, faci totul...în afara de a te caca...apare de obicei la petreceri când te nevoieste sa ocupi WC-ul un timp îndelungat.

8.Cacatul buci-umede: Aceasta specie derivata loveste apa din WC cu o viteza ridicata si la un unghi înclinat astfel încât îti umezeste bucile curului...Cel mai rau la aceasta specie de maro este ca nu ai niciodata certitudinea daca umezeala de pe bucile tale este apa sau maro...

9.Cacatul "bloc de ciment": Ma este denumit si cacatul "Doamne-Dumnezeule!". Imediat dupa ce ai început sa-l faci îti doresti din tot sufletul sa îti fi facut în prealabil o anestezie locala.

10.Cacatul King Kong: Mai este cunoscut si sub numele de "cacat elefant". Este asa de mare încât refuza sa dispara în canalizare înainte de a fi maruntit(se recomanda folosirea unui umeras de haine). La fel ca si "cacatul pluta" nu apre decât atunci când te aflii într-un WC strain.

11.Cacatul hemoragie-craniana-interna: Aceasta forma de maro l-a ucis pe Elvis. El vine de abia dupa eforturi îndelungate ai schimbat culori de la rosu la verde si apoi albastru.

12.Cacatul bere: Una din cele mai rele dar si una din cele mai raspândite forme de maro. Apare în ziua urmatoare noptii de dinainte. În mod obisnuit nici nu miroase asa de rau, dar aparentele înseala. WC-ul este stropit cu el de sus pâna jos de parca ai fi tras cu o flinta cu alice. Te si miri ca din gaura curului tau cacatul poate fi împrastiat în atâtea directii. Dupa aceea observi ca hârtia igienica s-a terminat si closetul nu este prevazut cu o perie. Apare la fel ca si alte forme numai în WC-uri straine
Sus In jos
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:34 am

Doi batranei prin parc:
- Cum te simti mai Vasile acum la 80 de ani ?
- Ai?! Aaa, acum la 80 de ani? Pai cum sa ma simt, ca un nou nascut... ma p** si ma cac pe mine, toata ziua
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:35 am

Un divort se desfasoara la tribunal intre doi soti. Cei doi se cearta pentru custodia fiicei lor. Femeia isi exprima argumentul ei: - Eu am adus-o pe lume cu durere, custodia imi revine mie. Judecatorul catre sot: - Ce aveti de spus ca argument al dvs.? Omul reflecta putin si apoi zice calm: - D-le judecator, daca dvs. bagati o moneda intr-un automat de racoritoare si iese un suc, al cui e sucul, al masinii sau al dvs.?
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:36 am

Un tip da sa traverseze strada...O voce suava in spatele lui: -Nu traversa! Omul nu traverseaza si in fata lui accident groaznic, trece un autobuz pe rosu, pietonii mor toti etc. Ajunge omul la gara, da sa cumpere un bilet la tren, aceeasi voce: -Nu cumpara bilet la trenul asta! Omul nu cumpara, si a doua zi afla ca trenul a deraiat si au murit toti calatorii. -Doamne, iti multumesc ca ai grija de mine, spune omul cu voce tare. -Nu este Domnul, sopteste vocea suava, sunt eu, ingerul tau pazitor! -Ingerul meu pazitor! (se mira omul), stii, tare mult mi-am dorit sa te vad, nu ai putea sa te transformi intr-o giza,un fluture or something? Un fluture vine si se aseaza in palma omului. Omul striveste in pumn fluturasul, mormaind printre dinti: -Unde erai mai c**** cand m-am insurat ?
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:39 am

Sotia se trezeste noaptea si vede ca sotul ei nu este in pat. Apoi, aude zgomote in bucatarie. Coboara si il gaseste la masa band o cafea. Se apropie si vede ca isi sterge o lacrima. Plina de compasiune, il intreaba ce se intamplase.
> El: Ti-aduci aminte, acum 20 de ani, cand ne plimbam noi si tu aveai doar 16 ani?
> Ea (emotionata): Sigur, iubitule!
> El: Si iti mai aduci aminte de seara in care tatal tau ne-a prins facand dragoste?
> Ea: Sigur, iubitule!
> El: Si mai stii cand tatal tau m-a amenintat ca daca nu te iau de nevasta ma baga la puscarie pentru 20 de ani?
> Ea: Daaa!
> El: Ei, astazi m-as fi eliberat!!!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:40 am

Un roman in trenul de Viena. Se realxeaza omul, isi scoate pantofii si incalta o pereche de papuci comozi, cand observa in locul din stanga un ungur, in locul din dreapta un ungur. Dupa juma de ora romanu politicos catre unguri:
- Eu ma duc sa iau o bere, voi vreti ceva?
Ungurul din stanga:
- Da, o cola fara gheata.
Dupa ce pleca sa ia bauturile, ungurul din stanga ii ia un pantof, trage o flegma sanatoasa in el si il pune la loc. Aduce romanul bauturile, dupa juma' de ora ii intreaba din nou. Unguru din dreapata:
- Mie adu-mi o cola cu gheata.
Romanul pleaca dupa bauturi, ungurul din dreapta trage o flegma in celalalt pantof. Inainte de destinatie, romanu isi pune pantofii si isi da seama de situatie, dupa care politicos li se adreseaza:
- Ma intreb oare cand o sa inceteze ura asta intre romani si unguri, cand o sa putem sa ne purtam si noi civilizat, fara sa tragem flegme in pantofi, fara sa ne pisam in cola...
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:41 am

Bula la scoala. Cum era ziua invatatoarei fiecare dintre copii vine pe rand si ii da un cadou:
Vine Ionescu, fiul brutarului, si ii itinde o cutie. Invatatoarea o ia, o agita putin si zice :
- Sunt franzele nu ?
- Da. Raspunde Ionescu.
Vine Stanescu, fiul macelarului, si ii intinde o cutie. invatatoarea o agita usor .. miroase cutia si zice:
- Cotlete de porc nu ?
- Da. Raspunde Stanescu.
Vine Bula , tatal lui avea un magazin de bauturi alcoolice, si ii intinde o cutie. Invatatoarea agita cutia de 2 ori si observa ca dintr-un colt incepe sa picure. Pune degetul pe cutie apoi il baga in gura si zice :
- E vin alb nu ?
- Nu.
Invatatoarea pune iar degetul pe cutie si apoi il baga in gura si zice:
- Hmmm... e sampanie nu ?
- Nu. Zice Bula.
- Ma dau batuta. Ce e ?
- Un catelus.
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:42 am

I: Care e aseamanarea dintre un vultur si un strut?
R: Amandoua pasarile stau cu capul in pamant, cu exceptia vulturului.

I: Ce zice Tarzan cand vede o cireada de 1000 de elefanti alergand spre el?
R: Ia uite, ba, o cireada de 1000 de elefanti alergand spre mine!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:42 am

0 se intalneste cu 8 si ii zice: Ce faci ba muistule, ti-ai tras curea?
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:43 am

Un scotian pe patul de moarte:
- Mama, esti aici??
Mama:
- Da, fiule sunt aici!
- Nevasta esti aici??
Nevasta:
-Da, barbate, sunt aici!
-Copii sunteti aici??
Copiii:
-Da tata, suntem aici
-Toata lumea e aici??
-Da mai, toti suntem aici!
-Atunci de ce e lumina aprinsa la bucatarie?????
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:44 am

O adolescenta se duce la maica-sa sa aiba discutia despre cum vin copiii pe lume. Îi spune maica-sii ca a auzit ea de la o prietena ca bebelusii ies tot pe acolo pe unde-si baga baietii jucarica. Maica-sa se relaxeaza ca nu trebuie sa-i dea explicatii prea detaliate, si îi raspunde: - Da, puisor, asa e. Alte întrebari mai ai ? Pustoaica sta si se gândeste putin si apoi întreaba: - Da' n-o sa-mi sparga dintzii când iese ?
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:47 am

Un tip intra intr-un bar.Se uita asa de la intrare la toti din bar si fara sa zica nimic scoate o mitraliera si ii impusca pe toti.Se uita iar peste ei si zice:
- Pai ce p.ula mea!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:48 am

Un politzai opreste un sofer noaptea…

- Dom'le, amenda! Te-am prins, te-am ars! Uite, ca sa te fac scapat, raspunde la o intrebare: conduci noaptea; de pe contrasens vezi ca se apropie 2 faruri; ce este?
- O masina…
- Bine, o masina, da' ce e? Mercedes, Dacie, Volvo.....? Vad ca nu stii... Hai sa iti mai pun o intrebare:conduci noaptea; de pe contrasens vezi ca se apropie un far; ce este?
- O motocicleta...
- Bine, dar ce e? Honda, Suzuki, Kawasaki ? Vezi ca nu stii? AMENDA scrie pe matale !!
- Bine, platesc, da' vreau sa iti pun si eu o intrebare: conduci noaptea: pe maginea soselei vezi o gagica meseriasa, bulan, balcoane, tot tacamu'; ce este?
- O curva, ce sa fie?
- Bine, dar mai exact,ma-ta? sor-ta? nevasta-ta?.........
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:48 am

Un inger le spune unor statui:
- Aveti 5 minute sa faceti ce v-ati dori cel mai mult daca ati fi vii.
Statuile bucuroase intra in boscheti de unde se aud gemete. Dupa doua minute ies bucuroase. Ingerul le zice:
- Mai aveti inca trei minute.
O statuie ii spune celeilalte:
- Acum tii tu porumbelul, ca ma cac eu pe el!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:51 am

bula se intanleste pe strada cu un prieten care il intreaba: bula, am auzit ca ti-a murit soacra. ce-a avut?.... ceva bijuterii, un televizor si putine economii....nu asta te-am intrebat, spuse prietenul. ce i-a lipsit?.....pai , masina, o casa sau un apartament proprietate personala ... mai bula, DE CE A MURIT BA???........a fost la noi in vizita, eu i-am spus sa mearga in pivnita sa aduca niste cartofi, sa facem piure. a cazut pe scari si si-a rupt gatul.......ce ghinion!!! remarca prietenul, si ce a-ti facut?........MACAROANE CU BRANZA!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:56 am

Un barbat si o femeie merg pe autostrada si se cearta din cauza infidelitatii barbatului. Dintr-o data, femeia scoasa din minti apuca scula barbatului si o taie, dupa care enervata o arunca pe fereastra. In spatele lor, intr-o masina un barbat si fetita lui de 7 ani discuta.
Dintr-o data, scula se izbeste de parbriz, sta lipita un moment si apoi zboara mai departe. Surprinsa, fetita intreaba:
- Ce era asta, taticule?
Rusinat si nevrand sa discute cu fetita lui subiecte sexuale, omul raspunde:
- Era doar o insecta!
Fetita ramane cu un aer confuz cateva minute si apoi zice:
- In orice caz, avea ditamai p***!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 2:00 am

Un om la aprozar:
- Cu ce va pot servi?
- Doua kilograme de cartofi dar fiecare impachetat separat.
Dupa o moaca expresiva a vanzatorului:
- Altceva?
- Un kilogram de portocale, dar fiecare portocala impachetata separat.
Vanzatorul ii indeplineste dorinta vizibil nemultumit. Omul se uita prin aprozar si la un
moment dat intreaba:
- Ce este ala negru acolo?
- Mac, cretinule, dar nu-i de vanzare.
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 2:01 am

Un tip la farmacie:
- Dati-mi si mie un prezervativ, ca merg la prietena mea si o comit in seara asta, ca e buna rau... De fapt, dati-mi doua, ca are o mama... Auuu!... Si pe aia o ard... Ba nu, dati-mi 3, ca are si o sora bunaaa...
Ii da farmacistul prezervativele, merge el acasa la prietena lui, se aseaza toti la masa, vine si tatal, se aseaza in capul mesei si isi apleaca toti capetele sa faca rugaciunea inainte de masa.
Dupa jumatate de ora, tipul inca isi facea rugaciunea, iar prietena lui ii sopteste:
- Vai, dragule, dar nu stiam ca esti asa de credincios...
- Nici eu nu stiam ca taica-tu e farmacist!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
LOD - MCBecks
Un fel de zeu...
Un fel de zeu...
LOD - MCBecks


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 38
Localizare : Theatre of Dreams
Data de inscriere : 07/03/2008

Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 2:05 am

Bula se pregateste de majorat. - Tata in seara asta am majoratul la liceu. Daca o sa vin beat si o sa fac scandal te rog sa ma ierti si sa nu ma bati pt ca e o seara speciala. - Bine fiule. Pleaca Bula la majorat, iar a doua zi se trezeste cu vanatai peste tot. _ Tata mi-ai promis ca nu o sa ma bati._ Stiu fiule. Cand ai venit si ai spart usa pentru ca nu nimereai cheia in gaura n-am zis nimic. Apoi cand ai intrat in sufragerie si ai aruncat televizorul pe geam pt ca nu puteai sa nimeresti butoanele telecomenzii m-am calmat iar. Cand ai intrat la noi in camera, pe mine m-ai facut betziv iar pe ma-ta curva si iar am inchis ochii. Dar cand te-ai c**** in mijlocul camerei , ai infipt betze de chibrit in el si ai zis ca ariciul doarme cu noi la noapte n-am mai rezistat!
Sus In jos
https://triburile.1talk.net
Continut sponsorizat





Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri   Bancuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LOD & C-RO :: Taifas :: Coltu' Vesel-
Mergi direct la: